Máme viac ako 20 rokov skúseností

Spoločnosť SLOVAKOR INDUSTRY, a. s., bola založená v roku 1997. Sme výrobcom penového polyetylénu, bublinkovej fólie, kartónplastu, LDPE fólie a HDPE fólie.

Pre svojich odberateľov zabezpečujeme kompletný sortiment obalových materiálov. V súčasnosti má naša spoločnosť 100 zamestnancov v nepretržitej prevádzke.

Prevádzka našej spoločnosti sa nachádza v meste Šamorín (asi 20 km od Bratislavy). Disponujeme výrobnou plochou 3000 m2 a skladovými priestormi o výmere 8000 m2. Našou filozofiou je flexibilné uspokojovanie potrieb našich odberateľov, ako aj záruka kvality, ktorú nám umožňuje naša technológia, ktorá je každým rokom rozširovaná a modernizovaná podľa potrieb trhu.

História spoločnosti

1997

Založenie spoločnosti

1999

Spustenie výroby

V našej prvej budove v Šamoríne, v ktorej sa aj súčasne nachádzame sme spustili výrobu. Zo začiatku sme vyrábali iba polyetylénovú penu.

2006

Spustenie výroby LDPE sáčkov

Po zakúpení Talianskej výrobnej linky sme spustili výrobu sáčkov z LDPE peny.

2014

Nové linky

V roku 2014 pribudli dve nové linky na výrobu konfekčných výrobkov.

2016

Nová linka na bublinkovú fóliu

Opäť sme sa rozhodli modernizovať naše zariadenia a investovali sme do novej linky na výrobu bublinkovej fólie, ktorá je v prevádzke aj v súčasnosti.

2018

Rozšírenie priestorov

Vďaka záujmu našich zákazníkov sme mohli rozšíriť naše priestory o novú skladovaciu a výrobnú halu.

2019

Spustenie výroby kartónplastu

Najnovším produktom z nášho portfólia je Kartónplast – Polykart. Jedná sa o extrudovaný polypropylén uplatniteľný v rôznych odvetviach

Naši odberatelia

Certifikácie